ˆ

Ogłoszenia i obwieszczenia

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Burmistrz Gminy Świebodzin zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy przy realizacji Przedsięwzięcia pod nazwą "Budowa południowo-zachodniej obwodnicy Świebodzina - etap I w formule PPP".

Informacja ogłoszona dnia 2020-07-10 14:08:18 przez Adam Lipczyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Burmistrz Świebodzina zaprasza wszystkie zainteresowane podmioty do współpracy przy realizacji Przedsięwzięcia pod nazwą "Budowa południowo-zachodniej obwodnicy Świebodzina - etap I w formule PPP".
Test rynku jest etapem przedrealizacyjnym ww. Przedsięwzięcia w formule partnerstwa publiczno-prywatnego. Celem testu jest uzyskanie opinii i informacji potencjalnie zainteresowanych podmiotów w zakresie realnych i jednocześnie efektywnych rozwiązań jego realizacji.
Z pomocą przeprowadzonego testu rynku Burmistrz Świebodzina dąży do wypracowania optymalnych rozwiązań dotyczących modelu realizacji Przedsięwzięcia i modelu jego finansowania, źródeł pochodzenia kapitału potrzebnego do sfinansowania Przedsięwzięcia, warunków finansowania, rodzajów zabezpieczeń finansowania, a także najważniejszych postanowień umowy o partnerstwie publiczno-prywatnym. Ponadto uczestnicy testu rynku zostaną poproszeni o rekomendacje w zakresie potencjalnie najkorzystniejszych w ich ocenie rozwiązań, które będą stanowiły podstawę dokonania korekty wstępnie przyjętych koncepcji.
Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie ankiety, której celem jest poznanie Państwa opinii co do optymalnego zakresu funkcjonalnego Przedsięwzięcia oraz akceptowanego modelu jego realizacji i zarządzania. Państwa sugestie i uwagi będą miały istotne znaczenie dla właściwej realizacji Przedsięwzięcia i przyczynią się do wypracowania najkorzystniejszych rozwiązań, uwzględniających korzyści zarówno strony prywatnej, jak i osiągnięcie celu publicznego. Ogłoszenie postępowania związane z wyborem Partnera Prywatnego planowane jest na wrzesień/październik 2020 roku.
Prosimy o lekturę Memorandum Informacyjnego oraz o odesłanie wypełnionej ankiety na wskazany poniżej adres w terminie do dnia 31 lipca 2020 r.
Jednocześnie Gmina Świebodzin w trakcie trwania testu rynku przewiduje możliwość przeprowadzenia spotkań z potencjalnymi Partnerami Prywatnymi.
Liczymy na Państwa zainteresowanie planowanym Przedsięwzięciem oraz udział w niniejszym badaniu.
Wypełnione ankiety prosimy przesłać na adres: 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2020-07-10
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Magdalena Jarema
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2020-07-10 14:04:43
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2020-07-10 14:08:18
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2020-07-30 14:19:26
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
797 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony