ˆ

Wybory Prezydenta 2010

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy obwodowych komisji wyborczych w gminie Świebodzin

Informacja ogłoszona dnia 2010-06-16 10:27:01 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu


Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Świebodzinie
1. Janusz Czyż - przewodniczący
2. Józef Czarny - z-ca przewodniczącego
3. Krzysztof Zdzisław Knera - członek
4. Małgorzata Wesołowska - członek
5. Barbara Kwiecień - członek
6. Michał Grzybowski - członek
7. Małgorzata Wojciechowicz - członek
8. Jan Melnik - członek
9. Sylwia Czyż - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Świebodzinie
1. Wiesław Fajkowski - przewodniczący
2. Wanda Zajączkowska - z-ca przewodniczącego
3. Waldemar Chojnacki - członek
4. Łukasz Jasiński - członek
5. Martyna Przybylska - członek
6. Grażyna Mikołajewska - członek
7. Michał Mojsiej - członek
8. Krzysztof Lubowski - członek
9. Ewa Dymitraszczuk - czlonek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Świebodzinie
1. Krystyna Rybacka - przewodnicząca
2. Krystyna Antropik - z-ca przewodniczącej
3. Wiktor Koperkiewicz - członek
4. Julita Osuch - członek
5. Grzegorz Kozicki - członek
6. Justyna Więckiewicz - członek
7. Irena Benyskiewicz - członek
8. Rafał Strydziński - członek
9. Anna Juszyńska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Świebodzinie
1. Jadwiga Chudzińska - przewodniczący
2. Marek Kozik - z-ca przewodniczącego
3. Ewa Ampulska - członek
4. Teresa Kucharska - członek
6. Grzegorz Szymanek - członek
6. Małgorzata Walczak - członek
7. Kaja Drzymała - członek
8. Teresa Podlipska - członek
9. Michał Kowalczyk - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Świebodzinie
1. Michał Chorążyczewski - przewodniczący
2. Kazimierz Daszkiewicz - z-ca przewodniczącego
3. Jagoda Szymanek - członek
4. Andrzej Sobociński - członek
5. Monika Frąckowiak - członek
6. Regina Szreyman - członek
7. Łukasz Walczak - członek
8. Małgorzata Maciecka - członek
9. Beata Kochanowska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Świebodzinie
1. Artur Polaczek - przewodniczący
2. Anna Wojciechowska - z-ca przewodniczącego
3. Renata Szymanek - członek
4. Beata Marciniak - członek
5. Cecylia Kotapska - członek
6. Łukasz Jałocha - członek
7. Wioletta Knera - członek
8. Jarosław Tomczak - członek
9. Urszula Chmura - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Świebodzinie
1. Barbara Juszkiewicz - przewodniczący
2. Małgorzata Chorążyczewska - z-ca przewodniczącego
3. Łukasz Motowidełko - członek
4. Agnieszka Bruzda - członek
5. Sławomir Chorążyczewski - członek
6. Tadeusz Dobryjanowicz - członek
7. Malwina Starzewska - członek
8. Agnieszka Badaczewska - członek
9. Regina Reszczyńska - czlonek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Świebodzinie
1. Stefan Kozicz - przewodniczący
2. Małgorzata Knera - z-ca przewodniczącego
3. Sylwia Kubacka - członek
4. Małgorzata Hoffmann - członek
5. Beata Hordziejczuk - członek
6. Waldemar Hordziejczuk - członek
7. Janina Grabowicz - członek
8. Zofia Olechnowicz - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Świebodzinie
1. Ilona Białczak - przewodniczący
2. Piotr Węcławski - z-ca przewodniczącego
3. Zbigniew Chitruń - członek
4. Natalia Chrustowska - członek
5. Joanna Pieczyńska - członek
6. Mariola Kamińska - członek
7. Małgorzata Bohonos - członek
8. Małgorzata Babicz - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Świebodzinie
1. Janina Adamczyk - przewodniczący
2. Paweł Czepukowicz - z-ca przewodniczącego
3. Krystyna Janusz - członek
4. Gracjan Wrembel - członek
5. Joanna Dzięcioł - członek
6. Helena Sergiew - członek
7. Marlena Mamczys - członek
8. Lesław Retkowski - członek
9. Katarzyna Hoffmann - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Gościkowie
1. Iwona Kurp - przewodniczący
2. Małgorzata Szymanek - z-ca przewodniczącego
3. Przemysław Kapała - członek
4. Iwona Maciuba - członek
5. Krzysztof Barłóg - członek
6. Marek Gwozdowski - członek
7. Barbara Piatkowska - członek
8. Maciej Kuś - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Rusinowie
2. Stefan Kapała - przewodniczący
5. Marcin Bohonos - z-ca przewodniczącego
1. Katarzyna Miranowska - członek
3. Marlena Nowicka - członek
4. Małgorzata Czaplińska - członek
6. Sławomir Jassa - członek
7. Janusz Kurp - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Rzeczycy
1. Szymon Tyliszczak - przewodniczący
2. Małgorzata Bartkiewicz - z-ca przewodniczącego
3. Michał Flisiewicz - członek
4. Norbert Jasiński - członek
5. Aleksandra Sitkowska - członek
6. Marek Kościukiewicz - członek
7. Alicja Gracz - członek
8. Sylwia Rusiecka - czlonek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Lubinicku
1. Zenon Potemkowski - przewodniczący
2. Michał Motowidełko - z-ca przewodniczącego
3. Rozalia Daniela Dzieża - członek
4. Joanna Jasińska - członek
5. Katarzyna Dzięcioł - członek
6. Wojciech Bagiński - członek
7. Marek Bartkiewicz - członek
8. Ryszard Górawski - członek
9. Monika Słomińska - członek
 
Obwodowa komisja Wyborcza Nr 15 w Rosinie
1. Marian Jaremko - przewodniczący
4. Jolanta Mazur - z-ca przewodniczącego
2. Aneta Mikołajek - członek
3. Daniel Prałat - członek
5. Lech Lubowski - członek
6. Wioletta Zańko - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w Chociulach
1. Mirosława Dudarska - przewodniczący
2. Maciej Borkowski - z-ca przewodniczącego
3. Viktoria Gała - członek
4. Monika Leśniewska - członek
5. Maria Garbarek - członek
6. Waldemar Cierpiał - członek
7. Lucjan Szymańczuk - członek
8. Marek Jackowski - członek
9. Barbara Rzepska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 w Wilkowie
1. Piotr Fabian - przewodniczący
2. Renata Woźniak - z-ca przewodniczącego
3. Edward Krzywy - członek
4. Anna Krzywa - członek
5. Małgorzata Hassa - członek
6. Robert Kordeczka - członek
7. Adrian Dąbrowski - członek
8. Adam Krajewski - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w Świebodzinie
1. Teresa Chitrun - przewodniczący
2. Czesława Adamiec - z-ca przewodniczącego
3. Józef Szamrej - członek
4. Elżbieta Dzięcioł - członek
5. Magdalena Ogaza - członek
6. Justyna Drzymała - członek
7. Halina Algierska - członek
8. Izabela Zdanowicz - czlonek
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Irena Michalak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2010-06-16
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Irena Michalak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2010-06-16 10:26:54
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2010-06-16 10:27:01
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2010-06-18 08:59:46
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4659 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony