ˆ

Wybory samorządowe 2010

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych po ukonstytuowaniu

Informacja ogłoszona dnia 2010-11-16 07:49:59 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Świebodzinie
1.Magdalena Agnieszka Bukowska - z-ca przewodniczącego
2.Tomasz Szczepaniak - członek
3.Agata Wioleta Kardasz - członek
4.Małgorzata Wesołowska - członek
5.Anna Danuta Kardasz - członek
6.Janusz Czyż - przewodniczący komisji
7.Renata Teresa Ślęzak - członek
8.Barbara Karatucha - członek
9. Katarzyna Hoffmann - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Świebodzinie
1.Marcin Marciniak - członek
2.Waldemar Chojnacki - członek
3.Łukasz Jasiński - członek
4.Andrzej Obała - członek
5.Jagoda Ewa Pecuch - członek
6.Renata Dorota Rybczyńska - przewodniczący komisji
7.Barbara Aleksandra Kwiecień - z-ca przewodniczącego
8. Ewa Dymitraszczuk - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Świebodzinie
1.Iwona Stachowiak - członek
2.Barbara Kronkowska - członek
3.Elżbieta Maria Woroniecka - z-ca przewodniczącego
4.Elzbieta Rybacka - członek
5.Beata Hanna Rybczyńska - członek
6.Renata Kaczkowska - przewodniczący komisji
7.Mateusz Stolarczuk - członek
8. Anna Juszyńska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Świebodzinie
1.Grzegorz Podoski - członek
2.Agata Marianna Plichta - członek
3.Józef Szamrej - z-ca przewodniczącego
4.Ewa Ampulska - przewodniczący
5.Dorota Pilch - członek
6.Dorota Kędzierska - członek
7.Małgorzata Hoffmann - członek
8.Michał Kowalczyk - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Świebodzinie
1.Halina Strydzińska - członek
2. Antoni Kosobucki - przewodniczący komisji
3.Kamila Agnieszka Bojko - członek
4.Cecylia Czesława Kotapska - członek
5. Genowefa Dzwonkowska - z-ca przewodniczącego
6. Beata Kochanowska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Świebodzinie
1.Daniel Ryszard Zajączkowski - członek
2. Agnieszka Kwiecień - członek
3.Krystyna Podhorodecka - z-ca przewodniczącej
4.Aneta Weronika Mikołajek - członek
5.Michał Chorążyczewski - przewodniczący komisji
6.Helena Joanna Miśkiewicz - członek
7.Krzysztof Krasicki - członek
8.Wojciech Tatarynowicz - członek
9. Urszula Chmura - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Świebodzinie
1.Barbara Kwiran - członek
2.Bogumiła Popławska - członek
3.Danuta Maria Szczepaniak - z-ca przewodniczącego
4.Anna Marta Petrus - członek
5.Joanna Łucja Pieczyńska - przewodniczący
6.Mieczysław Michał Miśkiewicz - członek
7.Joanna Rosalska Hutnik - członek
8. Józefa Liera - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Świebodzinie
1.Anna Daszkiewicz - przewodniczący komisji
2.Ewelina Elżbieta Czeszek - członek
3.Hanna Urszula Szamrej - członek
4.Małgorzata Anna Walczak - członek
5.Anna Lesława Dolata - członek
6.Marta Monika Iwan - członek
7.Katarzyna Joanna Babicz - z-ca przewodniczącego
8. Zofia Olechnowicz - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Świebodzinie
1.Grazyna Maria Radziewicz - członek
2. Jerzy Franciszek Dąbrowski - członek
3. Joanna Iwona Golańska - członek
4. Agnieszka Marta Boruszewska - członek
5. Renata Jolanta Nowacka - członek
6. Karol Marian Podlipski - członek
7. Mariola Anna Kamińska - z-ca przewodniczącego
8. Mateusz Hyz - przewodniczący komisji
9. Małgorzata Babicz - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Świebodzinie
1. Edward Radziewicz - członek
2. Mirosława Franciszka Piszczyńska - członek
3. Krystyna Janusz - członek
4. Małgorzata Irena Chorążyczewski - przewodniczący komisji
5. Renata Cierpiał - z-ca przewodniczącego
6. Jakub Jan Klimek - członek
7. Sylwia Czyż - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Gościkowie
1. Barbara Danuta Piątkowska - członek
2. Patryk Marek Hładki - członek
3. Teresa Ewa Tamuć - przewodniczący komisji
4. Małgorzata Jadwiga Szymanek - z-ca przewodniczącego
5. Marek Waldemar Gwozdowski - członek
6. Julia Wołowicz - członek
7. Justyna Majchrzak - członek
8. Ewa Chmielewska - członek
9. Maciej Kuś - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Rusinowie
1.Rafał Robert Strydziński -członek
2.Adam Didyk -członek
3.Marlena Anna Nowicka -członek
4.Katarzyna Miranowska - przewodniczący komisji
5.Aleksandra Gołek -członek
6.Maria Zofia Stasik - z-ca przewodniczącego
7.Paulina Blicharz -członek
8.Grażyna Maria Rokita -członek
9. Janusz Kurp - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 13 w Rzeczycy
1.Rozalia Tyliszczak - członek
2.Aneta Szklarz - członek
3. Irena Hansel - członek
4.Norbert Jasiński - z-ca przewodniczącego
5.Beata Hordziejczuk - członek
6. Elżbieta Anna Mieżeń - członek
7.Elwira Marzenna Paradzińska - członek
8.Iwona Agata Maciuba - przewodniczący komisji
9. Sylwia Rusiecka - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 14 w Lubinicku
1.Maciej Adrian Pławiński - członek
2. Zofia Szklarz - członek
3. Magdalena Eliza Skrzypkowska - członek
4. Joanna Jasińska - członek
5. Rozalia Daniela Dzieża - członek
6. Zenon Potemkowski - przewodniczący komisji
7. Dorota Danuta Rodziewicz - z-ca przewodniczącego
8. Marek Bartkiewicz - członek
9. Monika Słomińska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 15 w Rosinie
1. Kamilla Beata Hoffman - członek
2. Sławomir Chorążyczewski - członek
3. Anna Bożena Zajko - członek
4. Małgorzata Oleksińska - przewodniczący komisji
5. Seweryn Stasik - z-ca przewodniczącego
6. Małgorzata Liera - członek
7. Wioletta Zańko - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 16 w Chociulach
1. Lech Stanisław Lubowski -z-ca przewodniczącego
2. Viktoria Maria Gała -członek
3. Teresa Józefa Hildebrandt -członek
4. Monika Leśniewska -członek
5. Mirosława Barbara Dudarska -przewodniczący komisji
6. Artur Marek Świostek -członek
7. Tomasz Tywoniuk -członek
8. Barbara Rzepska - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 17 w Wilkowie
1.Adrian Dąbrowski - członek
2.Mariusz Piotr Krasucki - członek
3.Renata Woźniak - z-ca przewodniczącego
4.Izabela Małgorzata Zimna -
5.Michał Mieczysław Maciejewski - członek
6.Małgorzata Hassa - przewodniczący komisji
7.Paulina Zańko - członek
8. Adam Krajewski - członek
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 18 w Świebodzinie
1.Magdalena Anna Goldmann - przewodniczący komisji
2.Bogdan Obała - członek
3.Krystyna Maciuba - członek
4.Grzegorz Szymanek - członek
5.Wioletta Agnieszka Knera - członek
6.Elżbieta Stanisława Milkowska - z-ca przewodniczącego
7.Wiesława Cieplicka - członek
 
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Irena Michalak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2010-11-16
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Irena Michalak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2010-11-16 07:49:19
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2010-11-16 07:49:59
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2010-11-16 07:49:59
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4948 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony