ˆ

Wybory parlamentarne 2011

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy obwodowych komisji wyborczych w gminie Świebodzin

Informacja ogłoszona dnia 2011-09-26 13:59:34 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 Świebodzin ul. Generała Świerczewskiego 74a
1. Alfreda Siemak - członek
2. Józef Czarny - członek
3. Mirosława Regina Zgliniecka - członek
4. Małgorzata Wesołowska - członek
5. Janusz Mirosław Czyż - przewodniczący
6. Wiktor Koperkiewicz - zastępca przewodniczącego
7. Jan Melnik - członek
8. Sylwia Czyż - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 Świebodzin ul. Żaków 1
1. Wioleta Wiesława Garbowska - członek
2. Wiesław Fajkowski - przewodniczący
3. Jadwiga Urszula Rutkiewicz - członek
4. Łukasz Jasiński - zastępca przewodniczącego
5. Dominik Remigiusz Grześkowiak - członek
6. Leszek Bolesław Szendzielorz - członek
7. Rafał Strydziński - członek
8. Ewa Dymitraszczuk - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 Świebodzin ul. Sobieskiego 19
1. Renata Szymanek - członek
2. Elżbieta Rybacka - przewodniczący
3. Janina Staszak - członek
4. Kamil Pucek - członek
5. Mateusz Stolarczuk - członek
6. Marek Kozik - zastępca przewodniczącego
7. Wanda Krystyna Zajączkowska - członek
8. Anna Juszyńska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 Świebodzin ul. Cegielniana 2
1. Jagoda Szymanek - członek
2. Teresa Podlipska - zastępca przewodniczącego
3. Renata Teresa Zgliniecka - członek
4. Kaja Drzymała - członek
5. Michał Janusz Motowidełko - przewodniczący
6. Małgorzata Sylwia Maciecka - członek
7. Michał Kowalczyk - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 Świebodzin ul. Okrężna 4
1. Barbara Aleksandra Kwiecień - członek
2. Regina Marianna Szreyman - zastępca przewodniczącego
3. Kazimierz Stanisław Maliński - członek
4. Zofia Szklarz - członek
5. Monika Edyta Frąckowiak - członek
6. Zbigniew Bogumił Chitruń - przewodniczący
7. Jadwiga Chudzińska - członek
8. Beata Kochanowska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 Świebodzin ul. Łużycka 33
1. Sabina Regina Krzeszowska - członek
2. Helena Anna Sergiew - przewodniczący komisji
3. Romualda Nowak - członek
4. Aneta Mikołajek - członek
5. Małgorzata Joanna Bohonos - zastępca przewodniczącego
6. Wioletta Maria Gała - członek
7. Arkadiusz Paweł Wojciechowski - członek
8. Urszula Chmura - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 Świebodzin ul. Sulechowska 15
1. Maria Jolanta Mnichowicz - członek
2. Mieczysław Michał Miśkiewicz - przewodniczący
3. Halina Krystyna Wojtkiewicz - członek
4. Hanna Urszula Szamrej - członek
5. Natalia Natasza Chodor - członek
6. Danuta Szczepaniak - zastępca przewodniczącego
7. Józef Grzędziński - członek
8. Józefa Liera - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 Świebodzin ul. J. Piłsudskiego 39/41
1. Barbara Zjawińska - członek
2. Małgorzata Maria Knera - przewodniczący
3. Barbara Janina Malińska - członek
4. Małgorzata Jadwiga Szymanek - członek
5. Stefan Kozicz - członek
6. Artur Polaczek - zastępca przewodniczącego
7. Janina Henryka Grabowicz - członek
8. Monika Puls - członek
9. Zofia Olechnowicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 Świebodzin os. Łużyckie 30
1. Izabela Anna Pokrywka - członek
2. Magdalena Maria Pecuch - członek
3. Barbara Głodek - członek
4. Natalia Chrustowska - członek
5. Robert Maciej Jędrzejczak - zastępca przewodniczącego
6. Janina Krystyna Adamczyk - przewodniczący
7. Sandra Dominika Gilewicz - członek
8. Joanna Bohuszko - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 Świebodzin os. Łużyckie 28
1. Monika Oświecimska - członek
2.Marta Karolina Adamczak - członek
3. Anna Pawłowicz - członek
4. Halina Hajduk - członek
5. Małgorzata Hoffmann - zastępca przewodniczącego
6. Bogdan Obała - przewodniczący
7. Lesław Tadeusz Retkowski - członek
8. Agnieszka Katarzyna Gleszczyńska - członek
9. Katarzyna Hoffmann - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 Gościkowo
1. Maria Łopacka - członek
2. Aleksandra Gołek - przewodniczący
3. Małgorzata Przygońska - członek
4. Remigiusz Saniuk - członek
5. Krzysztof Henryk Barłóg - członek
6. Patryk Marek Hładki - zastępca przewodniczącego
7. Zbigniew Napierała - członek
8. Maciej Kuś - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 Rusinów
1. Bogusław Lucjan Mieżeń - członek
2. Lucjan Michał Szymańczuk - członek
3. Olimpia Genowefa Taront - członek
4. Jerzy Janusz Pucek - członek
5. Marcin Michał Bohonos - zastępca przewodniczącego
6. Kazimierz Hukiewicz - członek
7. Krystyna Mieżeń - członek
8. Katarzyna Miranowska - przewodniczący
9. Janusz Kurp - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 Rzeczyca
1. Elżbieta Anna Mieżeń - członek
2.Eugeniusz Kazimierz Jaśkiewicz - zastępca przewodniczącego
3. Lidia Anna Kozłowska - członek
4. Elżbieta Naskrent - członek
5. Piotr Fabian - członek
6. Szymon Tyliszczak - przewodniczący
7. Sylwia Rusiecka - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 Lubinicko
1. Elżbieta Zychla - członek
2. Zenon Potemkowski - przewodniczący
3. Stefan Taront - członek
4. Julita Osuch - członek
5. Regina Beata Dębowska - członek
6. Hanryk Stanisław Giecołd - członek
7. Janina Wanda Kołtan - członek
8. Rozalia Daniela Dzieża - zastępca przewodniczącego
9. Monika Słomińska - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15 Rosin
1. Ryszard Bolesław Łopacki - członek
2. Jolanta Puzyrewska - członek
3. Andrzej Koziarski - zastępca przewodniczącego
4. Joanna Świgoń - członek
5. Paulina Wiśniewska - członek
6. Stefan Kapała - przewodniczący
7. Joanna Ewa Błach - członek
8. Wioletta Zańko - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16 Chociule
1. Piotr Wiktor Węcławski - zastępca przewodniczącego
2. Adam Czesław Świostek - członek
3. Paweł Bartosz Dawidowicz - członek
4. Monika Leśniewska - członek
5. Iwona Kurp - przewodniczący
6. Tomasz Statkiewicz - członek
7. Sławomir Jassa - członek
8. Barbara Rzepska - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17 Wilkowo
1. Katarzyna Małgorzata Milewska - członek
2. Edward Korolkiewicz - członek
3. Wojciech Krzysztof Dawidowicz - członek
4. Renata Woźniak - zastępca przewodniczącego
5. Małgorzata Hassa - przewodniczący
6. Łukasz Grzegorz Motowidełko - członek
7. Renata Jolanta Pietrusewicz - członek
8. Adam Krajewski - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18 Świebodzin ul. Młyńska 6
1. Grzegorz Szymanek - członek
2. Wioletta Agnieszka Knera - członek
3. Józef Jerzy Szamrej - przewodniczący
4. Sylwia Wiesława Kubacka - członek
5. Elżbieta Ewa Dziuba-Klebieko - członek
6. Halina Bernarda Algierska - zastępca przewodniczącego
7. Izabela Zdanowicz - członek

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Irena Michalak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2011-09-26
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Irena Michalak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2011-09-26 13:58:39
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2011-09-26 13:59:34
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2011-09-26 14:01:06
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4532 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony