ˆ

Wybory samorządowe 2014

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy obwodowych komisji wyborczych w Gminie Świebodzin - ukonstytuowane

Informacja ogłoszona dnia 2014-11-05 10:42:06 przez Adam Lipczyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Składy obwodowych komisji wyborczych w Gminie Świebodzin
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 Świebodzin ul. Żaków 1
1. Jan Woźnica - członek
2. Zofia Szymańczuk - zastępca przewodniczącego
3. Malwina Migacz - członek
4. Tomasz Arkadiusz Sroczyński - członek
5. Dorota Danuta Rodziewicz - przewodniczący komisji
7. Sylwia Małgorzata Olender - członek
8. Marta Elżbieta Roszyk - członek
9. Krystyna Kotlicka - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 Świebodzin os. Widok 24
1. Agata Pilecka - członek
2. Małgorzata Karpińska - zastępca przewodniczącego
3. Grzegorz Świerk - członek
4. Marzena Justyna Turemka - członek
5. Aleksandra Rostkowska-Żurakowska - członek
6. Bogdan Obała - przewodniczący komisji
7. Danuta Leczner - członek
8. Ryszard Stanisław Wojtkiewicz - członek
9. Ewa Dymitraszczuk - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 Świebodzin ul. Generała Świerczewskiego 74A
1. Jerzy Poznański - członek
2. Aurelia Teresa Soboń - członek
3. Mirosława Zenobia Śliwińska - członek
4. Janusz Czyż - przewodniczący komisji
5. Adam Andrzej Żurakowski - członek
6. Beata Danuta Naks - zastępca przewodniczącego
7. Izabela Elżbieta Grodzka - członek
8. Piotr Zdanowicz - członek
9. Renata Dawidowicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 Świebodzin ul. Gen. Sikorskiego 11
1. Renata Szymanek - członek
2. Natalia Natasza Chodor - członek
3. Marzena Tustanowska - członek
4. Justyna Obst - zastępca przewodniczącego
5. Urszula Helena Kowalska - członek
6. Irena Monika Benyskiewicz - przewodniczący komisji
7. Agnieszka Ociepa - członek
8. Aleksandra Ewa Krysztofek - członek
9. Marzena Bania - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 Świebodzin Park Chopina 1
1. Włodzimierz Kielan - członek
2. Małgorzata Jadwiga Szymanek - zastępca przewodniczącego
3. Daniel Przemysław Prałat - przewodniczący komisji
4. Oktawiusz Aleksander Piotrowski - członek
5. Krystyna Wesseli-Łączak - członek
6. Iwona Agata Farafontow - członek
7. Michał Pyrcz - członek
8. Urszula Jereminowicz - członek
9. Joanna Rosalska-Hutnik - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 Świebodzin ul. J. Piłsudskiego 39/41
1. Rafał Robert Strydziński - członek
2. Hanna Urszula Bil - członek
3. Monika Marta Serafin - członek
4. Ryszard Kinder - członek
5. Adam Jan Starzewski - zastępca przewodniczącego
6. Piotr Łukasz Grzybowski - członek
7. Adrian Mateusz Bużek - przewodniczący komisji
8. Magdalena Kustosz - członek
9. Zofia Olechnowicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 Świebodzin os. Łużyckie 30
1. Magdalena Danuta Kubiak - przewodniczący komisji
2. Grzegorz Szymanek - członek
3. Martyna Pacak - zastępca przewodniczącego
4. Piotr Jacek Traczynski - członek
5. Ryszard Bogusław Kwiecień - członek
6. Katarzyna Małgorzata Rajszczak - członek
7. Andrzej Józef Byczyński - członek
8. Julita Magdalena Osuch - członek
9. Anna Juszyńska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 Świebodzin ul. Łużycka 33
1. Ewelina Magdalena Bławuciak - przewodniczący komisji
2. Józef Jerzy Szamrej - członek
3. Kaja Tomkiewicz - członek
4. Rachela Durka - członek
5. Małgorzata Maria Knera - członek
6. Anna Natalia Kucza - zastępca przewodniczącego
7. Monika Oświecimska - członek
8. Anna Pawłowicz - członek
9. Urszula Chmura - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 Świebodzin os. Łużyckie 28
1. Barbara Kwiecień - członek
2. Alicja Sienkiewicz - członek
3. Anita Trapszo - członek
4. Paweł Bielawski - członek
5. Małgorzata Hoffmann - członek
6. Marek Kozik - przewodniczący komisji
7. Barbara Głodek - zastępca przewodniczącego
8. Anna Kowalik -członek 9. Sylwia Czyż - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 Świebodzin ul. Sulechowska 15
1. Andrzej Koziarski - członek
2. Paweł Bartosz Dawidowicz - zastępca przewodniczącego
3. Wojciech Krzysztof Dawidowicz - członek
4. Monika Anna Traczyńska - członek
5. Danuta Anna Kretschmer - przewodnicząca komisji
6. Marlena Maria Karbowiak - członek
7. Beata Anna Stasiak - członek
8. Dorota Jurasz - członek
9. Katarzyna Hoffmann - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 Gościkowo 9
1. Stanisław Mikołajek - członek
2. Robert Maciej Jędrzejczak - członek
3. Sandra Magdalena Kuziów - członek
4. Monika Justyna Filińska - członek
5. Jan Karol Wiktor - członek
 
6. Halina Krystyna Wojtkiewicz - przewodniczący komisji
7. Joanna Piotrowska - członek
8. Tomasz Ryszard Proc - zastępca przewodniczącego
9. Karolina Sinkiewicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 Rusinów 39
1. Edward Wojtuściszyn - członek
2. Przemysław Mularczyk - przewodniczący komisji
3. Jolanta Gawłowicz - członek
4. Anna Maria Grabas - zastępca przewodniczącego
5. Krystyna Katarzyna Jędrkiewicz - członek
6. Sylwia Ferenc - członek
7. Jolanta Szczepaniak - członek
8. Marlena Anna Nowicka - członek
9. Janusz Kurp - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 Lubinicko 63
1. Sara Weronika Turczyn - członek
2. Andżelika Anita Matuszewska - przewodniczący komisji
3. Wojciech Janusz Wyrzykowski - członek
4. Zenon Potemkowski - zastępca przewodniczącego
5. Dariusz Przemysław Szpigiel - członek
6. Leszek Stępień - członek
7. Regina Urszula Reszczyńska - członek
8. Mariola Joanna Jasińska - członek
9. Łukasz Kasza - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 Glińsk 80a
1. Stanisław Kielan - członek
2. Lech Krzysztof Szamrej - zastępca przewodniczącego
3. Leszek Tustanowski - członek
4. Wiktoria Niklewicz - członek
5. Iwona Kurp - przewodniczący komisji
6. Izabela Teresa Bulik - członek
7. Małgorzata Henryk - członek
8. Kwiryn Kazimierz Patan - członek
9. Beata Kochanowska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15 Rzeczyca 23
1. Sylwia Wiesława Kubacka - członek
2. Zbigniew Gmiński - członek
3. Mariusz Mieczysław Trapszo - członek
4. Beata Jaworska - członek
5. Marzena Cymbaluk - zastępca przewodniczącego
6. Jerzy Wiktor - członek
7. Elwira Anna Rudowicz - przewodniczący komisji
8. Zenon Marian Jasiński - członek
9. Michał Kowalczyk - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16 Jeziory 34
1. Justyna Maria Borowczak - zastępca przewodniczącego
2. Andrzej Piotr Śliwiński - członek
3. Jadwiga Narkiewicz - członek
4. Regina Beata Dębowska - członek
5. Małgorzata Szpigiel - członek
6. Agnieszka Żołnierczakiewicz - członek
7. Zyta Joanna Kowalska - przewodniczący komisji
8. Ryszard Grzegorz Cukier - członek
9. Katarzyna Jastrzębska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17 Rosin 17
1. Małgorzata Teresa Sadłucka - członek
2. Agnieszka Krystyna Sałata - członek
3. Krystyna Antropik - członek
4. Robert Kazimierz Łuka - przewodniczący komisji
5. Wiesław Fajkowski - zastępca przewodniczącego
6. Ewelina Maria Mieszkian - członek
7. Sławomir Chorążyczewski - członek
8. Olimpia Genowefa Taront - członek
9. Katarzyna Smolińska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18 Chociule 10A
1. Anna Ostek - zastępca przewodniczącego
2. Justyna Magdalena Szustak - członek
3. Izabela Justyna Sroczyńska - członek
4. Artur Marek Świostek - członek
5. Alicja Barbara Sosnowska - przewodniczący komisji
6. Paweł Jerzy Herra - członek
7. Grzegorz Taront - członek
8. Maciej Jurasz - członek
9. Paulina Banachowska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 19 Wilkowo 19
1. Daniel Dubiniec - członek
2. Jagoda Szymanek - członek
3. Karolina Gawłowicz - członek
4. Grzegorz Piotr Balcer - przewodniczący komisji
5. Michał Marek Kołodziej - członek
6. Katarzyna Dziubińska - członek
7. Tomasz Rajszczak - zastępca przewodniczącego
8. Patryk Tomasz Hassa - członek
9. Adam Krajewski - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 20 Świebodzin ul. Młyńska 6
1. Mariusz Tadeusz Zajączkowski - członek
2. Aneta Weronika Mikołajek - członek
3. Anna Bartkiewicz - zastępca przewodniczącego
4. Grażyna Franciszka Stanisławska - przewodniczący
5. Kamil Pucek - członek
6. Anna Maria Tepper - członek
7. Monika Merda - członek
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Irena Michalak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2014-11-05
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Irena Michalak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2014-11-05 10:42:01
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2014-11-05 10:42:06
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2014-11-05 10:42:06
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
4030 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony