ˆ

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2014

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy obwodowych komisji wyborczych w Gminie Świebodzin

Informacja ogłoszona dnia 2014-05-19 12:55:54 przez Adam Lipczyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Składy obwodowych komisji wyborczych w Gminie Świebodzin
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 Świebodzin ul. Żaków 1
1. Artur Polaczek - Z-ca przewodniczącego
2. Dorota Danuta Rodziewicz - członek
3. Szczepan Bartkiewicz - Przewodniczący
4. Weronika Szymanek - członek
5. Marta Tomaszewska - członek
6. Konrad Ćwirko - członek
7. Kamil Pucek - członek
8. Krystyna Kotlicka - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 Świebodzin os. Widok 24
1. Piotr Fabian - Przewodniczący
2. Wiesław Fajkowski - Z-ca przewodniczącego
3. Robert Maciej Jędrzejczak - członek
4. Anna Izabela Poźlewicz - członek
5. Alfreda Siemak - członek
6. Mariusz Zajączkowski - członek
7. Ewa Dymitraszczuk - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 Świebodzin ul. Generała Świerczewskiego 74A
1. Beata Danuta Naks - członek
2. Józef Czarny - Przewodniczący
3. Dominik Remigiusz Grześkowiak - Z-ca przewodniczącego
4. Joanna Henryka Słaba - członek
5. Barbara Kronkowska - członek
6. Lesław Retkowski - członek
7. Sylwia Czyż - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 Świebodzin ul. Gen. Sikorskiego 11
1. Urszula Helena Kowalska - członek
2. Krystyna Rybacka - Przewodniczący
3. Kaja Tomkiewicz - członek
4. Ewelina Anna Kurowska - członek
5. Magdalena Szymanek - członek
6. Wanda Zajączkowska - Z-ca przewodniczącego
7. Marlena Małgorzata Mamczys - członek
8. Ryszard Graczyk - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 Świebodzin Park Chopina 1
1. Teresa Elżbieta Chitrun - Przewodniczący
2. Paweł Bielawski - członek
3. Justyna Maria Słońska - członek
4. Oktawiusz Aleksander Piotrowski - członek
5. Zofia Szymańczuk - członek
6. Rafał Robert Strydziński - Z-ca przewodniczącego
7. Bogdan Mikołaj Rybczonek - członek
8. Joanna Rosalska – Hutnik - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 Świebodzin ul. J. Piłsudskiego 39/41
1. Wiktor Koperkiewicz - członek
2. Małgorzata Maria Knera - Przewodniczący
3. Stefan Kozicz - Z-ca przewodniczącego
4. Martyna Dorota Grabowicz - członek
5. Hanna Urszula Bil - członek
6. Karolina Ewa Iwan - członek
7. Zofia Olechnowicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 Świebodzin os. Łużyckie 30
1. Sylwia Maria Bużek - Przewodniczący
2. Adam Jan Starzewski - członek
3. Lucyna Elżbieta Czachor - członek
4. Magdalena Jadwiga Malinowska - Z-ca przewodniczącego
5. Agata Pojnar - członek
6. Sławomir Jassa - członek
7. Renata Cierpiał - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 Świebodzin ul. Łużycka 33
1. Zbigniew Bogumił Chitruń - Przewodniczący
2. Teresa Podlipska - członek
3. Alicja Sienkiewicz - członek
4. Małgorzata Tyszkiewicz - Z-ca przewodniczącego
5. Ewelina Magdalena Bławuciak - członek
6. Anna Renata Masiel - członek
7. Urszula Chmura - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 Świebodzin os. Łużyckie 28
1. Marek Kozik - Z-ca przewodniczącego
2. Magdalena Bielawska - członek
3. Justyna Eliza Więckiewicz - członek
4. Magda Tustanowska - Przewodniczący
5. Anna Sylwia Antonowicz - członek
6. Bolesław Lewandowski - członek
7. Julita Magdalena Osuch - członek
8. Katarzyna Hoffmann - członek
 
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 Świebodzin ul. Sulechowska 15
1. Tomasz Sebastian Plichta - Z-ca przewodniczącego
2. Malwina Anna Starzewska - członek
3. Aleksandra Teresa Zimna - członek
4. Marzena Tustanowska - członek
5. Marta Komin - Przewodniczący
6. Piotr Bławuciak - członek
7. Anna Juszyńska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 Gościkowo 9
1. Remigiusz Jan Saniuk - członek
2. Aleksandra Gołek - Z-ca przewodniczącego
3. Agnieszka Kasza - członek
4. Oliwia Olejnik - członek
5. Józef Jerzy Szamrej - Przewodniczący
6. Patrycja Leśniak - członek
7. Karolina Sinkiewicz - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 Rusinów 39
1. Piotr Łukasz Grzybowski - członek
2. Małgorzata Janina Kołodziej - członek
3. Marcin Michał Bohonos - Przewodniczący
4. Sylwia Katarzyna Jaremko - członek
5. Przemysław Mularczyk - członek
6. Magdalena Paszkowska - członek
7. Jerzy Janusz Pucek - Z-ca przewodniczącego
8. Janusz Kurp - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 Lubinicko 63
1. Paweł Jerzy Herra - członek
2. Zenon Potemkowski - członek
3. Andżelika Anita Matuszewska - Przewodniczący
4. Wojciech Janusz Wyrzykowski - członek
5. Henryk Józef Szustak - członek
6. Beata Anna Zatylna - członek
7. Iwona Kurp - Z-ca przewodniczącego
8. Łukasz Kasza - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 Glińsk 80a
1. Jan Karol Wiktor - członek
2. Dariusz Waldemar Mieżeń - członek
3. Monika Edyta Frąckowiak - Z-ca przewodniczącego
4. Janusz Mirosław Czyż - Przewodniczący
5. Lech Krzysztof Szamrej - członek
6. Paweł Dawidowicz - członek
7. Beata Kochanowska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15 Rzeczyca 23
1. Jerzy Wiktor - członek
2. Andżelika Świostek - członek
3. Marek Bartkiewicz - członek
4. Leszek Tustanowski - czlonek
5. Anna Rogowska - Z-ca przewodniczącego
6. Janina Henryka Grabowicz - Przewodniczący
7. Alicja Anna Andrzejczak - członek
8. Michał Kowalczyk - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16 Jeziory 34
1. Anna Krystyna Lipińska - Z-ca przewodniczącego
2. Dorota Wiesława Wojtkowiak - Przewodniczący
3. Wiesława Adamczyk - członek
4. Jadwiga Narkiewicz - członek
5. Agnieszka Żołnierczakiewicz - członek
6. Justyna Maria Borowczak - członek
7. Katarzyna Jastrzębska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17 Rosin 17
1. Zygmunt Ostrowski - członek
2. Andrzej Leszek Andrzejczak - członek
3. Martyna Pacak - członek
4. Robert Kazimierz Łuka - Przewodniczący
5. Agnieszka Krystyna Sałata - członek
6. Kamila Gorowy - Z-ca przewodniczącego
7. Katarzyna Smolińska - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18 Chociule 10A
1. Mieczysława Dąbrowska - Przewodniczący
2. Lucjan Michał Szymańczuk - Z-ca przewodniczącego
3. Małgorzata Anna Rytwińska - członek
4. Paulina Szustak - członek
5. Marlena Monika Sobiech - członek
6. Paulina Banachowska - członek
7. Joanna Bohuszko - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 19 Wilkowo 19
1. Adrian Mateusz Bużek - Z-ca przewodniczącego
2. Anna Maria Grabas - członek
3. Joanna Ewa Simionkowska - członek
4. Barbara Janina Malińska - Przewodniczący
5. Jagoda Szymanek - członek
6. Tomasz Rajszczak - członek
7. Adam Krajewski - członek
 
OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 20 Świebodzin ul. Młyńska 6
1. Natalia Anna Świderska - członek
2. Wioletta Agnieszka Knera - członek
3. Małgorzata Joanna Bohonos - członek
4. Grażyna Franciszka Stanisławska - Przewodniczący
5. Aurelia Teresa Soboń - członek
6. Stanisław Kubiak - Z-ca przewodniczącego
7. Alicja Święs - członek
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Dorota Zwęgrodzka
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2014-05-19
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Dorota Zwęgrodzka
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2014-05-19 12:55:49
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2014-05-19 12:55:54
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2014-05-19 12:55:54
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
5745 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony