ˆ

Referendum ogólnokrajowe 2015

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Składy obwodowych komisji ds. referendum w Gminie Świebodzin po ukonstytuowaniu

Informacja ogłoszona dnia 2015-09-03 15:12:50 przez Adam Lipczyński

Akapit nr 1 - brak tytułu

Składy obwodowych komisji ds. referendum w Gminie Świebodzin po ukonstytuowaniu
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 1     Świebodzin ul. Żaków 1
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
SZYMAŃCZUK Zofia
Przewodniczący Komisji
2.
STRYDZIŃSKI Rafał
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
PUCEK Kamil
Członek Komisji
4.
KOZŁOWSKI Arkadiusz
Członek Komisji
5.
KOWALIK Anna
Członek Komisji
6.
RÓŻYCKI Jerzy Andrzej
Członek Komisji
7.
TRAPSZO Mariusz Mieczysław
Członek Komisji
8.
JĘDRZEJCZAK Robert Maciej
Członek Komisji
9.
KOTLICKA Krystyna
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 2      Świebodzin os. Widok 24
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
FABIAN Piotr
Przewodniczący Komisji
2.
JAROSŁAWICKA Katarzyna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
GORDZELEWSKI Bogusław
Członek Komisji
4.
SZWARGA Aneta Urszula
Członek Komisji
5.
DZIUBIŃSKA Katarzyna
Członek Komisji
6.
WOŹNICA Jan
Członek Komisji
7.
TRAPSZO Anita
Członek Komisji
8.
SIEMAK Alfreda
Członek Komisji
9.
DYMITRASZCZUK Ewa
Członek Komisji
 
 
OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 3 Świebodzin ul. Generała Świerczewskiego 74A
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
CZYŻ Janusz Mirosław
Przewodniczący Komisji
2.
SCHABIKOWSKA Adela Grażyna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
RUTKOWSKA Halina Helena
Członek Komisji
4.
STĘPIEŃ Adrian Dariusz
Członek Komisji
5.
PROCHOWNIK Magdalena
Członek Komisji
6.
PIECEWICZ Jan
Członek Komisji
7.
SZYMANEK Magdalena
Członek Komisji
8.
CZYŻ Sylwia
Członek Komisji
 
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 4     Świebodzin ul. Gen. Sikorskiego 11
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
RYBACKA Krystyna
Przewodniczący Komisji
2.
KOWALSKA Urszula Helena
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
KOBYLAK Małgorzata
Członek Komisji
4.
DAWIDOWICZ Wojciech Krzysztof
Członek Komisji
5.
MATUSEWICZ Barbara Ewa
Członek Komisji
6.
CHABINIAK Barbara
Członek Komisji
7.
SZUDRA Andrzej
Członek Komisji
8.
SZYMANEK Renata
Członek Komisji
9.
HORDZIEJ Magdalena
Członek Komisji
   
   
OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 5     Świebodzin Park Chopina 1
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
SŁOŃSKA Justyna Maria
Przewodniczący Komisji
2.
SZYMANEK Małgorzata Jadwiga
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
ZIACH Dorota Beata
Członek Komisji
4.
BUŻEK Sylwia Maria
Członek Komisji
5.
NAWOJCZYK Barbara
Członek Komisji
6.
BAŃKOWSKI Mieczysław Zenon
Członek Komisji
7.
KIELAN Włodzimierz
Członek Komisji
8.
RATAJCZAK Ryszard
Członek Komisji
9.
DAWIDOWICZ Renata
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 6    Świebodzin ul. J.Piłsudskiego 39/41
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
STARZEWSKI Adam
Przewodniczący Komisji
2.
HOFFMANN Małgorzata
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
KUBACKA Sylwia Wiesława
Członek Komisji
4.
NOJI Agnieszka Halina
Członek Komisji
5.
NARKIEWICZ Małgorzata
Członek Komisji
6.
CHUDZIŃSKA Jadwiga
Członek Komisji
7.
MOLENDA Edmund Bolesław
Członek Komisji
8.
WOJTKIEWICZ Ryszard Stanisław
Członek Komisji
9.
OLECHNOWICZ Zofia
Członek Komisji
 
   OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 7    Świebodzin os. Łużyckie 30
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
WOJTKIEWICZ Halina Krystyna
Przewodniczący Komisji
2.
LIPIŃSKA Anna Krystyna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
ADAMCZAK Marta Karolina
Członek Komisji
4.
TOMKIEWICZ Kaja
Członek Komisji
5.
MIŚKIEWICZ Mieczysław Michał
Członek Komisji
6.
MATYJASZKOJĆ Ryszard
Członek Komisji
7.
WOLAŃSKA Aleksandra Marta
Członek Komisji
8.
JURASZ Dorota
Członek Komisji
9.
JUSZYŃSKA Anna
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 8    Świebodzin  ul. Łużycka 33
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
OBAŁA Bogdan
Przewodniczący Komisji
2.
BŁAWUCIAK Ewelina Magdalena
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
IWAN Karolina Ewa
Członek Komisji
4.
BOHONOS Małgorzata Joanna
Członek Komisji
5.
PODLIPSKA Teresa
Członek Komisji
6.
UCHMAN Monika
Członek Komisji
7.
TRACZYŃSKI Tadeusz Leon
Członek Komisji
8.
KOZIARSKI Andrzej
Członek Komisji
9.
ZAŃKO Wioletta
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 9    Świebodzin os. Łużyckie 28
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
ADAMCZYK Janina Krystyna
Przewodniczący Komisji
2.
KOZIK Marek
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
BUDNIK Agnieszka Anna
Członek Komisji
4.
BOGUCKA Katarzyna
Członek Komisji
5.
LEWANDOWSKI Bolesław
Członek Komisji
6.
MYŚLICKI Stanisław
Członek Komisji
7.
JANUSZ Krystyna
Członek Komisji
8.
WICZKOWSKA Edyta
Członek Komisji
9.
HOFFAMNN Katarzyna
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 10   Świebodzin ul. Sulechowska 15
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
KOZICZ Stefan
Przewodniczący Komisji
2.
STARZEWSKA Malwina Anna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
ŁOTAREWICZ Krzysztof
Członek Komisji
4.
WISZ Bożena
Członek Komisji
5.
BŁAWUCIAK Piotr
Członek Komisji
6.
WREMBEL Gracjan Błażej
Członek Komisji
7.
CIECHANOWICZ Joanna
Członek Komisji
8.
GRACZYK Ryszard
Członek Komisji
 
   OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 11   Gościkowo 9
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
PROC Tomasz Ryszard
Przewodniczący Komisji
2.
CZARNUSZEWICZ Mirosława Monika
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
GALIMOWSKA Walentyna
Członek Komisji
4.
PACAK Martyna
Członek Komisji
5.
DOBROWOLSKI Dariusz Paweł
Członek Komisji
6.
SZYMAŃCZUK Lucjan Michał
Członek Komisji
7.
WIKTOR Jan Karol
Członek Komisji
8.
TAMUĆ Teresa Ewa
Członek Komisji
9.
SINKIEWICZ Karolina
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 12   Rusinów 39
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
BOHONOS Marcin Michał
Przewodniczący Komisji
2.
MIRANOWSKA Katarzyna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
KURP Karolina Maria
Członek Komisji
4.
GRABAS Anna Maria
Członek Komisji
5.
SZULC Joanna
Członek Komisji
6.
TWARDOWSKA Natalia
Członek Komisji
7.
WOJTUŚCISZYN Edward
Członek Komisji
8.
MULARCZYK Przemysław
Członek Komisji
9.
KURP Janusz
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 13     Lubinicko 63
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
RESZCZYŃSKA  Regina Urszula
Przewodniczący Komisji
2.
JASIŃSKA Mariola Joanna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
KANCELARCZYK Marcin Stanisław
Członek Komisji
4.
PYRCZ Michał
Członek Komisji
5.
FAJKOWSKI Wiesław
Członek Komisji
6.
BULIK Dominika
Członek Komisji
7.
PIETRUSEWICZ Renata Jolanta
Członek Komisji
8.
SZYMANEK Jagoda
Członek Komisji
9.
KASZA Łukasz
Członek Komisji
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 14      Glińsk 80a
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
ŻOŁNIERCZAKIEWICZ Agnieszka
Przewodniczący Komisji
2.
ŚWIERNIAK Teresa
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
FRĄCKOWIAK Monika Edyta
Członek Komisji
4.
MIEŻEŃ Andżelika Maria
Członek Komisji
5.
WIKTOR Jerzy
Członek Komisji
6.
MENDELSKA Agnieszka Barbara
Członek Komisji
7.
KIELAN Stanisław
Członek Komisji
8.
SZAMREJ Lech Krzysztof
Członek Komisji
9.
KOCHANOWSKA Beata
Członek Komisji
 
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr  15     Rzeczyca 44
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
GRABOWICZ Janina Henryka
Przewodniczący Komisji
2.
KRETSCHMER Danuta Anna
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
RÓŻAŃSKA Maria Zofia
Członek Komisji
4.
BARTKIEWICZ Marek
Członek Komisji
5.
ANDRZEJCZAK Piotr Włodzimierz
Członek Komisji
6.
JASIŃSKI Zenon Marian
Członek Komisji
7.
STEFANKO Leszek
Członek Komisji
8.
KOWALCZYK Michał
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 16    Jeziory 34
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
KUCZA Anna Natalia
Przewodniczący Komisji
2.
WOJTKOWIAK Dorota Wiesława
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
ZJAWIŃSKA Barbara
Członek Komisji
4.
BARTKIEWICZ Anna
Członek Komisji
5.
GRZYBOWSKI Łukasz Piotr
Członek Komisji
6.
KRYŚ Jakub Jacek
Członek Komisji
7.
SZPIGIEL Dariusz Przemysław
Członek Komisji
8.
SZUSTAK Henryk Józef
Członek Komisji
9.
MICHNO Katarzyna
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 17    Rosin 17
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
DAWIDOWICZ Paweł Bartosz
Przewodniczący Komisji
2.
TRACZYŃSKI Piotr Jacek
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
LISTOWSKA Wiktoria Julia
Członek Komisji
4.
KUBIAK Klaudia
Członek Komisji
5.
GAŁA Danuta Barbara
Członek Komisji
6.
KOSTYRA Robert Józef
Członek Komisji
7.
KONDEJ Marzena
Członek Komisji
8.
SMOLIŃSKA Katarzyna
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 18    Chociule  22
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
JURASZ Maciej
Przewodniczący Komisji
2.
OŚWIECIMSKA Monika
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
LISTOWSKA Weronika
Członek Komisji
4.
GMIŃSKI Zbigniew
Członek Komisji
5.
ŚWIOSTEK Andżelika
Członek Komisji
6.
KRYŚ Jacek Andrzej
Członek Komisji
7.
RETKOWSKI Lesław Tadeusz
Członek Komisji
8.
BANACHOWSKA Paulina
Członek Komisji
   
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 19    Wilkowo 19
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
BUŻEK Adrian Mateusz
Przewodniczący Komisji
2.
RAJSZCZAK Tomasz
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
KRZESZOWSKA Sabina Regina
Członek Komisji
4.
HASSA Patryk Tomasz
Członek Komisji
5.
KOŁODZIEJ Małgorzata Janina
Członek Komisji
6.
BOGUCKA Maria Magdalena
Członek Komisji
7.
BOGUCKI Jerzy
Członek Komisji
8.
MASIEL Anna Renata
Członek Komisji
9.
KRAJEWSKI Adam
Członek Komisji
 
    OBWODOWA KOMISJA ds. REFERENDUM Nr 20  Świebodzin  ul. Młyńska 6
Lp.
Nazwisko i imię/imiona/
Funkcja
1.
KUBIAK Stanisław
Przewodniczący Komisji
2.
GRZEŚKOWIAK Dominik Remigiusz
Zastępca Przewodniczącego Komisji
3.
POLACZEK Małgorzata Aleksandra
Członek Komisji
4.
BIELAWSKA Magdalena
Członek Komisji
5.
OBAŁA Andrzej
Członek Komisji
6.
GRZECH Jarosław Jerzy
Członek Komisji
7.
MAZUR Ewa Karolina
Członek Komisji
8.
SOBOŃ Aurelia Teresa
Członek Komisji
9.
BUKOWSKA Marta
Członek Komisji
 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Beata Amrogowicz
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2015-09-03
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Beata Amrogowicz
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2015-09-03 15:11:00
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2015-09-03 15:12:50
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2015-09-03 15:12:50
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
1812 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony