Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Gminy Świebodzin
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Wybory do PE 2009

Szczegóły informacji

Wykaz obwodowych komisji wyborczych po ukonstytuowaniu się

Informacja ogłoszona dnia 2009-05-21 09:28:04 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 1 w Świebodzinie
1.Czyż Janusz - przewodniczący
2.Czarny Józef - z-ca przewodniczącego
3.Melnik Jan - członek
4.Dzieciaszek Mirosława - członek
5.Roślik Małgorzata - członek
6.Sidorczuk Bożena - członek
7.Szamrej Józef - członek
8.Hoffmann Katarzyna - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 2 w Świebodzinie
1.Fajkowski Wiesław - przewodniczący
2.Chudzińska Jadwiga - z-ca przewodniczącego
3.Skipor Regina - członek
4.Rau Agata - członek
5.Małagocka Joanna - członek
6.Szustak Henryk Józef - członek
7.Kowalczyk Michał - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 3 w Świebodzinie
1.Rybacka Elżbieta - przewodnicząca
2.Juszyńska Anna - z-ca przewodniczącej
3. Zajączkowski Marek - członek
4.Walczak Żaneta - członek
5.Kędzior Weronika - członek
6.Zalewska-Mojsiej Łucja - członek
7.Kaczmarek Iwona - członek
8.Szymanek Renata - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 4 w Świebodzinie
1.Napierała Krystyna - przewodnicząca
2.Maciecka Małgorzata - z-ca przewodniczącego
3.Sudnik Magdalena - członek
4.Podlipska Teresa - członek
5.Drzymała Kaja - członek
6.Sidorczuk Beata - członek
7.Zychla Elżbieta - członek
8.Jankowska Agnieszka - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 5 w Świebodzinie
1.Szreyman Regina - przewodnicząca
2.Strydziński Rafał - z-ca przewodniczącej
3.Kucharska Teresa - członek
4.Szudra Andrzej - członek
5.Frąckowiak Monika - członek
6.Kozłowski Arkadiusz - członek
7.Stefanko Leszek - członek
8.Nysiewicz Ewelina - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 6 w Świebodzinie
1.Białczak Ilona - przewodnicząca
2.Siemaszko Paweł - z-ca przewodniczącej
3.Łączak Łukasz - członek
4.Napierała Marta - członek
5.Tomczak Jarosław - członek
6.Dobryjanowicz Tadeusz - członek
7.Chmura Urszula - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 7 w Świebodzinie
1.Juszkiewicz Barbara - przewodnicząca
2.Buławska Renata - z-ca przewodniczącej
3.Drewniak Aleksandra - członek
4.Starzewski Artur - członek
5.Rytwińska Anna - członek
6.Biedniak Katarzyna - członek
7.Reszczyńska Regina - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 8 w Świebodzinie
1.Knera Małgorzata - przewodnicząca
2.Napierała Zbigniew - z-ca przewodniczącego
3.Wojciechowski Arkadiusz - członek
4.Wełyczuk Grzegorz - członek
5.Iwan Marcin - członek
6.Kędzierska Dorota - członek
7.Szymanek Małgorzata - członek
8.Olechnowicz Zofia - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 9 w Świebodzinie
1.Gwizdalski Zenon - przewodniczący
2.Drzymała Justyna - z-ca przewodniczącego
3. Mikos Alicja - członek
4.Gruszecki Stanisław - członek
5.Węcławski Piotr - członek
6.Osuch Julita - członek
7.Rzepska Barbara - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 10 w Świebodzinie
1.Czyż Sylwia - przewodnicząca
2.Więckiewicz Justyna - z-ca przewodniczącej
3.Lubowski Lech - członek
4.Myślicki Stanisław - członek
5.Dmytryszyn Remigiusz - członek
6.Knera Krzysztof - członek
7.Mikołajek Stanisław - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 11 w Gościkowie
1.Tamuć Teresa Ewa - przewodnicząca
2.Rosolska Emilia - z-ca przewodniczącego
3.Myślicki Piotr - członek
4.Topolski Mirosław - członek
5.Szymańczuk Lucjan - członek
6.Szykowny Andrzej - członek
7.Kuś Maciej - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 12 w Rusinowie
1. Chitruń Zbigniew - przewodniczący
2.Mieżeń Stanisław - z-ca przewodniczącego
3.Wasiak Natalia - członek
4.Mieżeń Dariusz - członek
5.Jędrzejczak Robert - członek
6.Mularczyk Przemysław - członek
7.Kurp Janusz - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 13 w Rzeczycy
1.Tyliszczak Szymon - przewodniczący
2.Gordzelewski Bogusław - z-ca przewodniczącego
3.Romaniuk Michał - członek
4.Gracz Alicja - członek
5.Prałat Daniel - członek
6.Kurp Iwona - członek
7.Rusiecka Sylwia - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 14 w Lubinicku
1.Potemkowski Zenon - przewodniczący
2.Borkowska Marta - z-ca przewodniczącego
3.Górawski Ryszard - członek
4.Matunin Wioletta - członek
5.Piotrowski Zbigniew - członek
6.Łyszczak Łukasz - członek
7.Zychla Dawid - członek
8.Słomińska Monika - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 15 w Rosinie
1.Zańko Wioletta - przewodnicząca
2.Jassa Sławomir - z-ca przewodniczącej
3.Matunin Tomasz - członek
4.Kozacka Renata - członek
5.Mazur Jolanta - członek
6.Panocha Ewa - członek
7.Kondej Marzena - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 16 w Chociulach
1.Jackowska Małgorzata - przewodnicząca
2.Owcarz Tadeusz - z-ca przewodniczącej
3.Gała Viktoria Maria - członek
4.Kołodziej Hanna - członek
5.Bartkiewicz Małgorzata - członek
6.Chłopowiec Leszek - członek
7.Dymitraszczuk Ewa - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 17 w Wilkowie
1Krajewski Adam - przewodniczący
2.Sulowski Sławomir - z-ca przewodniczącego
3.Retkowski Lesław - członek
4.Hładki Zdzisław - członek
5.Wierzba Alojzy - członek
6.Iwan Jarosław - członek
7.Bartkiewicz Marek - członek

OBWODOWA KOMISJA WYBORCZA Nr 18 w Świebodzinie
1.Polaczek Artur - przewodniczący
2.Szymanek Grzegorz - z-ca przewodniczącego
3.Algierska Halina - członek
4.Kimsa Dorota - członek
5.Sergiew Helena - członek
6.Antropik Krystyna - członek
7.Cieplicka Wiesława - członek


Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Gmina Świebodzin
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Irena Michalak
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2009-05-21
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Irena Michalak
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2009-05-21 09:24:56
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Adam Lipczyński
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2009-05-21 09:28:04
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Adam Lipczyński
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2009-05-21 09:28:04
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
7590 raz(y)